Gigabit Ethernet Media Converter, 1.25 Gb/s, Single-mode SC Skaidulų, 1000Base-FX, kad 10/100/1000Base-TX, iki 20KM, 1 Pora

Nauja prekė

Yra sandėlyje

€38.69

Pridėti prie pageidavimų

Žiniasklaidos Keitiklis yra naudojamas turimų Gigabit Ethernet tinklų.Lengva įgyvendinimas ir plėtra 1000Base-TX/FX tinklai gali būti toliau patikino, su šiuo konverteriu.

Keitiklis yra visiškai skaidri, kai prijungtas, kad tinklas veikia būtent taip, kaip jis tai padarė prieš - tik dabar, tai leidžia egzistavimą tiek varis ir vario fiber laikmenose.

Pagrindinės Savybės:

Atitinka IEEE 802.3, IEEE 802.3 u, IEEE802.3z, IEEE802.3ab, IEEE 802.3 x

Auto derybų funkcija leidžia UTP uosto į auto pasirinkite 10M, 100M ar 1000M

Ethernet prievadas palaiko MDI/MDI-X, auto crossover

Tęsiasi atstumus iki 20km (vienos rūšies pluošto)

Auto MDI/MDI-X paramą RJ-45 port

Palaiko Full Duplex ir pusiau Dupleksinis

Būsenos LED ' s TX,FX LINK/ACT, ELEKTRA,FDX lengvai stebėti tinklo būsena

1Mbit RAM duomenų buferis

Palaiko jumbo frame size 9K baitų

Optinis Prievadas:

1310nm Vieną režimas

Jungtys: SC jungtis

Ethernet:

Jungtys: RJ-45 Jungtis

LED Indikatoriai:

FX, TX, Link/Act(Kairė/dešinė), FDX, PWR

FX: Šviesa, kai pluošto greitis yra 1000Mbps, kitas šviesą

TX: Šviesa, kai TP greitis yra 1000Mbps,kitas šviesą

Nuoroda/VEIKSMAS: Kairėje pusėje yra nurodyti pluošto uosto link/act ir dešinės pusės TP,lemputė mirksi, kai duomenų perdavimo ir priėmimo

FDX: Šviesa, kai TP full-duplex režimas įjungtas,lemputė nedega, kai TP pusiau vienalaikio dvipusio ryšio režimas yra įjungtas

PWR: Šviesa, kai DC galia, kitas šviesą

Techniniai duomenys:

Išėjimo įtampa: AC 100-250V, 50-60Hz

Galios sklaida: ≤3 w

Korpusas: Metalas talpyklos

Matmenys: 93 x 70 x 26mm

Svoris: 0.5 kg/Pora

Darbinė Temperatūra: Nuo 0°C iki 60°C

Laikymo Temperatūra: Nuo -20°C iki 70°C

Žymos: pluošto sc, ethernet optinio pluošto, huawei sfp, optinio pluošto jungiklis, dc pd, ethernet pluošto, pluošto media, ethernet spliter, htb 3100, 10gb sfp.

Skaidulų Tipas Vieną Režimas
Prekės Pavadinimas Fanakm
Modelio Numeris HTB-GS-03AB
Jungties Tipas SC/UPC
Pluošto Jungtis SC
Galia Pastatytas galia
Perdavimo atstumas 20km

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Gigabit Ethernet Media Converter, 1.25 Gb/s, Single-mode SC Skaidulų, 1000Base-FX, kad 10/100/1000Base-TX, iki 20KM, 1 Pora

Gigabit Ethernet Media Converter, 1.25 Gb/s, Single-mode SC Skaidulų, 1000Base-FX, kad 10/100/1000Base-TX, iki 20KM, 1 Pora

Panašūs produktai

Palyginti